اخبار و مقالات صنعت

قیمت ارز و سکه

دلار: ۳,۸۹۲ تومان
یورو: ۴,۶۸۸ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۳۷,۰۰۰ تومان
یک گرم طلای 18 عیار : ۱۲۰,۱۶۰ تومان

ویرایشگر تصویر Camu برای ios

کد مطلب: 10796
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۷:۱۹
بازدید: 2249
پرینت
ایمیل

امروز با یک بررسی دیگر در خدمت شما هستیم. بسیاری از ما علاقه زیادی به ویرایش تصاویر خود در تلفن نداریم و اغلب برای این کار وقتی قرار نمی‌دهیم. اما برنامه Camu  توجه بسیاری از کاربران آی او اس را به خود جلب کرده است. مطمئن باشید اکثر اپلیکیشن های این سیستم عامل که دارای امکانات خوب هستد، غیر رایگان می باشند. اما Camu تمام امکانات فوق العاده خود را به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد.

Camu  All-In-One Photography App Offers Live Editing, Filters   Text

برخلاف اپلیکیشن اینستاگرام که بر روی تصاویر از قبل گرفته شده فیلتر قرار می دهد، Camu برای کاربران فیلترهای زنده را قرار داده است. بدین صورت که اپلیکیشن را نصب و باز می کنید و امکان انتخاب فیلتر قبل از گرفتن عکس را خواهید داشت. برای تغییر فیلتر با اسلاید آن را عوض نمایید.

در پایین صفحه امکاناتی نظیر قطع و وصل فلاش، انتقال به  دوربین جلو، تنظیم تایمر و همچنین فوکوس خودکار وجود  دارد؛ Camu از نظر امکانات حتی از اپلیکیشن اصلی آیفون نیز برتر به نظر می رسد.

Camu  All-In-One Photography App Offers Live Editing, Filters   Text (1)

پس از گرفتن تصویر، اگر فیلتری برای آن قرار نداده بودید هنوز این امکان برای شما وجود دارد. علاوه بر این می توانید به ویرایش تصویر گرفته شده بپردازید؛ در بخش ویرایش امکانات خوبی برای کاربران نظیر قرار دادن تاریخ در پایین تصویر و همچنین متن های دیگر وجود دارد.

در مجموع اگر به دنبال یک اپلیکیشن دوربین و ویرایش گر خوب برای آیفون خود هستید، Camu می تواند اولین و بهترین انتخاب شما باشد. این اپلیکیشن در عین رایگان بودن، امکانات بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد. البته هنوز نبود برخی از امکانات در این برنامه به چشم می خورد اما مطمئنا در نسخه های بعدی برنامه امکانات بهتر و بیشتری افزوده خواهد شد. + 0
مخالفم - 0
منبع: http://www.gooyait.com/1393/07/15/camu-offers-live-editing-filters-and-text.html

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کدجدید