اخبار و مقالات صنعت

هایپرکار آینده مک‌لارن در ذهن‌های خلاق!

کد مطلب: 133021
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۸:۱۴
بازدید: 114
پرینت
ایمیل

انتظار می‌رود هایپرکار جدید و الهام‌بخش مک لارن در اوایل دهه میلادی آینده عرضه شود و اگرچه نمی‌دانیم این خودرو از نوع هیبریدی خواهد بود یا تمام الکتریکی، اما شکی وجود ندارد که شاهد برخی تکنولوژی‌های دست اول در آن خواهیم بود.


به منظور ایجاد تصویر ذهنی بهتر از ظاهر این هایپرکار، یک طراح خودرو با نام Justin Hyungjung رندرهایی را تهیه کرده که در طراحی آن‌ها از محصولات مدرن مک لارن و البته شاخصه‌های کلاسیک الهام گرفته شده است.


فرم طویل شده مک لارن F1 GTR نقشی کلیدی در طراحی این رندرها داشته و این موضوع به ویژه در اورهنگ های طولانی جلو و عقب مشهود است. از دیگر شاخصه‌های این خودرو می‌توان به چراغ‌های جلو و عقب LED و شیشه‌ی جلویی اشاره کرد که بدون مکث به‌سوی کاپوت کشیده شده است.


اگرچه نمای جلوی خودرو جذاب از کار درآمده اما کار اصلی در بخش عقب رخ می‌دهد. الهام گرفتن واضح از استون مارتین والکری در این بخش مشهود بوده و می‌توانیم بال بزرگ، دیفیوزر و ورودی‌های بزرگ را بین قوس چرخ‌ها ببینیم. این ورودی‌ها برای آئرودینامیک زیر کف خودرو و ایجاد نیروی رو به پایین بیشتر طراحی شده‌اند.


همانند F1 و مدل آینده BP23، این هایپرکار دارای کابین با طراحی 3 نفره بوده و اگرچه شاید مدل بعدی شبیه چنین رندرهایی نباشد اما می‌تواند یکی از راه‌های پیش روی مک لارن باشد.+ 0
مخالفم - 0
منبع: https://www.pedal.ir/طراحی/رندر-هایپرکار-آینده-مک-لارن/

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کدجدید