اخبار و مقالات صنعت

گرندلند X جدید، اولین پلاگین هیبریدی اوپل

کد مطلب: 133064
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰
بازدید: 82
پرینت
ایمیل

تاریخ:

اوپل گرندلند X جدید اولین خودروی پلاگین هیبریدی این خودروساز آلمانی خواهد بود. این خبر توسط مدیرعامل اوپل آقای Michael Lohscheller اعلام شده است.


ما قبلاً می‌دانستیم که اوپل برنامه‌هایی برای نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2017 دارد اما این خودروساز ترجیح داده بود نسخه پلاگین هیبریدی گرندلند را تا لحظه آخر به‌صورت یک راز نگه دارد.


این خودرو بر پایه همان پلتفرم پژو 3008 ساخته شده و در ابتدا با دو گزینه پیشرانه عرضه خواهد شد که شامل یک نسخه 1.2 لیتری توربو با قدرت 128 اسب بخار و گشتاور 230 نیوتون متری بوده و دیگری نیز پیشرانه دیزلی 1.6 لیتری با خروجی 118 اسبی و گشتاور 300 نیوتون متری است.


Lohscheller گفته که اوپل طیف محصولات گرندلند X جدید را نه تنها با مدل فول دیزلی مجهز به گیربکس 8 سرعته اتوماتیک بلکه با نسخه پلاگین هیبرید نیز گسترش خواهد داد. اکثر تکنولوژی‌های بکار رفته در این خودرو با پژو 3008 پلاگین هیبریدی یکسان خواهد بود.


مدیرعامل اوپل گفت:

نسخه پلاگین هیبریدی گرندلند X مثال بزرگ بعدی از فرصت‌هایی است که منتظر ما می‌باشد. ما این روش را ادامه خواهیم داد.


اما از دیگر برنامه های اوپل در فرانکفورت می‌توان به معرفی نسخه‌های فول GSi اینسیگنیای جدید و اینسیگنیا گرندتورر اشاره کرد که نسخه کراس اوورمانند و قدبلندتر از مدل استیشن برای مشتریان ماجراجو می‌باشد.


پوشش کامل و لحظه‌به‌لحظهٔ جدیدترین رویدادهای نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2017 در پدال همراه شما هستیم…+ 0
مخالفم - 0
منبع: https://www.pedal.ir/اوپل-واکسهال/اوپل-گرندلند-x-پلاگین-هیبریدی/

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کدجدید