اخبار و مقالات صنعت

لوگوی سیاه و سفید جدید ب‌ام‌و برای مدل‌های انحصاری

کد مطلب: 133068
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸
بازدید: 79
پرینت
ایمیل

ب‌ام‌و اعلام کرد تلاش‌های خود برای ارائه خودروهای بسیار لوکس را دوچندان خواهد کرد. محصولات آینده این کمپانی آلمانی بهترین‌های شرکت در کلاسی متمایز و با لوگوی خاص خواهند بود.


بنا به گفته ب‌ام‌و، سری 8 و X7 جدید به همراه مدل‌های i8 و i8 رودستر و سری 7 باعث گسترش چشم‌گیر سبد محصولات لوکس شرکت خواهند شد.

این لوگوی جدید دارای نشان نمادین ب‌ام‌و با رنگ سیاه و سفید بوده و بیش از 100 سال پیش نیز توسط باواریایی ها بکار رفته است. همچنین نوشته کامل Bayerische Motoren Werke به همراه لوگو دیده خواهد شد.


بنا به اظهارات کمپانی، لوگوی سیاه و سفید جدید با نام کامل نشان دهنده تاریخ طولانی و پرافتخار خواهد بود و عناصر با ریشه از میراث این کمپانی را نشان خواهد داد.


به نظر می‌رسد جمع خودروهای بسیار لوکس ب‌ام‌و تنها به مدل‌های دارای اعداد 7 و 8 محدود خواهد بود. ب‌ام‌و گفته که تأکید ادامه‌داری روی توسعه تجمل در محصولات خود خواهد داشت.


باواریایی ها همانند رقبای ژرمنی خود از محصولات پرچم‌دار برای نشان دادن بهترین تکنولوژی‌ها استفاده می‌کنند. این تکنولوژی‌ها بعدا به کل محصولات تزریق می‌شوند. بهترین شاهد این قضیه سدان لوکس سری 7 است.

ب‌ام‌و سری 8 مدل 2019 نیز نمایشگاهی از انبوه تکنولوژی‌ها خواهد بود و حد نهایی تجمل و دینامیک و پویایی یک خودروی کوپه را نشان خواهد داد.


مدل‌های i8 نیز دارای این لوگو خواهند بود زیرا بنا به گفته شرکت نشان دهنده آینده خودروهای اسپورت بوده و ویژگی‌های ساختارشکنی چون استفاده از فیبر کربن در خودروهای تولید انبوه، پارک با استفاده از ریموت و چراغ‌های لیزری در این خودرو بکار رفته‌اند.


موضوع عجیب اینکه در هیچ یک از تصاویر منتشر شده توسط ب‌ام‌و نمی‌توان این لوگوی جدید را دید بنابراین منتظر نمایشگاه فرانکفورت 2017 می‌مانیم تا جدیدترین برنامه‌های این کمپانی دوست‌داشتنی را ببینیم.+ 0
مخالفم - 0
منبع: https://www.pedal.ir/بی-ام-و/لوگو-جدید-bmw/

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کدجدید