اخبار و مقالات صنعت

از گذشته به آینده با کانسپت الکتریکی هوندا اوربان

کد مطلب: 133123
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۸:۱۷
بازدید: 92
پرینت
ایمیل

شاید عمده تمرکز در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2017 روی خودروسازان اروپایی باشد اما هوندا نیز با کانسپت جدید و الکتریکی اوربان به خوبی توانسته توجهات را به خود جلب کند.


این هاچبک الکتریکی دارای طراحی و تناسبات رترو بوده اما هرگز تکنولوژی‌های مدرن خود مخصوصاً در بخش قوای محرکه را از یاد نبرده است.


علیرغم ظاهر سنتی، کانسپت اوربان کاملاً الکتریکی است. هنوز جزئیات زیادی از قدرت خروجی قوای محرکه منتشر نشده اما این خودرو دارای سیستم مدیریت قدرت جدیدی است که برای ذخیره و آزاد کردن بهتر انرژی تولید شده توسط منابع تجدید پذیر طراحی شده است.


این خودرو که کوتاه‌تر از مدل‌هایی چون جاز است دارای کابینی چهار نفره بوده و دسترسی به آن با یک جفت درب خاص در عقب صورت می‌گیرد. کابین بین دو صندلی نیمکتی با پوشش خاکستری و تریم چوبی تقسیم شده است. در این بخش همچنین می‌توانیم صفحه‌نمایش سیستم اطلاعات سرگرمی را نیز مشاهده کنیم.


جالب‌توجه‌ترین بخش کانسپت اوربان الکتریکی این است که بنا به گفته هوندا وارد خط تولید خواهد شد. البته شاهد انجام اصلاحاتی در آن برای عرضه در چند سال آینده خواهیم بود. مدیرعامل هوندا در خلال نمایش این خودروی مفهومی گفت:

این خودرو دیدی از آینده دور نیست. نسخه تولیدی اوربان الکتریکی در سال 2019 در اروپا خواهد بود.


پوشش کامل و لحظه‌به‌لحظهٔ جدیدترین رویدادهای نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2017 در پدال همراه شما هستیم…+ 0
مخالفم - 0
منبع: https://www.pedal.ir/هوندا/کانسپت-الکتریکی-هوندا-اوربان/

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کدجدید