اخبار و مقالات صنعت

نمایش شهرت تویوتا هایلوکس با نسخه Invincible 50

کد مطلب: 133144
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۰۶
بازدید: 70
پرینت
ایمیل

تاریخ:

تویوتا هایلوکس که برای اولین بار در سال 1968 پدیدار شد در بیش از 180 کشور جهان به فروش بیشتر از 18 میلیون دستگاهی دست یافته است. این پیکاپ کوچک به خاطر قابلیت اعتماد خود شناخته شده و در هر نقطه‌ای از جهان به چالش کشیده شده است. هم‌اکنون یکی از سخت‌ترین چالش‌های این خودرو در غرفه تویوتا در نمایشگاه خودروی فرانکفورت می‌باشد.


تویوتا نسخه جدید و برجسته از هایلوکس با نام Invincible 50 را معرفی کرده است. این پیکاپ مخصوص به خاطر گرامی داشت 50 سال فروش بالا تولید شده و نشان دهنده بازار رو به رشد پیکاپ هایی با کاربردی دوگانه می‌باشد. این خودرو دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی نیز بوده که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.


نمای بیرونی هایلوکس Invincible 50 دارای رنگ آمیزی مشکی مات و میله‌های جانبی، فلاپ جلو و قوس چرخ های مشکی به همراه رینگ‌های 18 اینچی سفارشی است. این رینگ‌ها را لاستیک‌های بی اف گودریچ در بر گرفته و بدنه نیز دارای رنگ‌آمیزی نقره‌ای روشن می‌باشد.


علاوه بر اصلاحات ظاهری، این هایلوکس سفارشی دارای پوشش کف بار پلاستیکی جدید، جعبه‌ابزار بزرگ و کف‌پوش‌ها و حتی ترمزدستی ویژه و چرمی است. تویوتا تخمین می‌زند این مدل جدید Invincible 50 به افزایش فروش 40600 دستگاهی خودرو تا به اینجای سال کمک کند. بهترین رکورد قبلی این خودرو در سال 2007 بوده که تعداد 40104 دستگاه از پیکاپ محبوب ژاپنی فروخته شده بود.


هنوز جزئیات مربوط به قیمت خودرو مشخص نشده اما خریداران اروپایی می‌توانند هایلوکس استاندارد را با بهای 19177 یورویی خریداری کنند.


پوشش کامل و لحظه‌به‌لحظهٔ جدیدترین رویدادهای نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2017 در پدال همراه شما هستیم…+ 0
مخالفم - 0
منبع: https://www.pedal.ir/تویوتا/تویوتا-هایلوکس-invincible-50/

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کدجدید