اخبار و مقالات صنعت

کانسپت تویوتا C-HR Hy-Power با اسب‌های بیشتر!

کد مطلب: 133150
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۱۲
بازدید: 111
پرینت
ایمیل

کانسپت جدید تویوتا C-HR Hy-Power معرفی شد. همان‌گونه که نام خودرو نشان می‌دهد، این مدل مفهومی دارای قدرت بیشتر و طراحی ظاهری با رنگ روشن می‌باشد.


تویوتا این طرح مطالعاتی را برای امکان‌سنجی تولید نسخه هیبریدی پرقدرت‌تر از کراس اوور C-HR ساخته است. نسخه استاندارد C-HR هیبرید محبوبیت زیادی در اروپا داشته و 75 درصد خریداران این نسخه را انتخاب کرده‌اند.


طراحان تویوتا به‌طور هوشمندانه‌ای از به‌کارگیری عناصر اضافی در بدنه پرهیز کرده و بجای آن روی بهبود شاخصه‌های طراحی کار کرده‌اند. این شاخصه‌ها شامل ترکیبات جدید رنگ، تریم ها و جزئیات می‌باشد.اسپویلر لبه‌ای جلو، فضای بالای نشان تویوتا در جلو و تریم قوس چرخ‌ها هم‌اکنون رنگ مشکی براق داشته و چراغ‌های جلو، فریم شیشه‌ها و رینگ‌های 20 اینچی نیز جلوه کروم تیره دارند؛ اما رنگ متضاد نارنجی در ستون‌های جلو، پوشش آینه‌های جانبی و نوار داخل چراغ‌ها بکار رفته است.

این رنگ نارنجی همچنین در بخش پایینی جلوپنجره کار شده و سقف نیز همین طراحی را دارد. کابین از همان ترکیب طراحی بیرون پیروی کرده و داشبورد، پانل درب‌ها و صندلی‌ها نیز دارای جزئیات نارنجی هستند.تویوتا در حرکتی نسبتاً غیرمعمول هیچ جزئیاتی از قوای محرکه پرقدرت‌تر هیبریدی این کانسپت را منتشر نکرده و فقط به گفتن اینکه پیشرانه خودرو قدرت و پرفورمنس بیشتری نسبت به نسخه 122 اسب بخاری مدل هیبریدی عادی دارد بسنده کرده است. تویوتا گفته برنامه‌هایی برای گسترش بیشتر محصولات هیبریدی داشته و جزئیات آن را در اوایل سال 2018 اعلام خواهد کرد.


+ 0
مخالفم - 0
منبع: https://www.pedal.ir/تویوتا/کانسپت-تویوتا-c-hr-hy-power/

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کدجدید