اخبار و مقالات صنعت

تعداد اعضای خانواده کامپکت مرسدس، حداقل 8 محصول

کد مطلب: 141099
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۴۵
بازدید: 42
پرینت
ایمیل

تاریخ:

معرفی نسل جدید مرسدس بنز A کلاس در هفته پیش تنها آغاز کار بوده زیرا تعداد اعضای خانواده کامپکت مرسدس شامل 7 محصول دیگر نیز خواهد بود.


طراح ارشد مرسدس آقای گوردون واگنر این موضوع را در خلال مصاحبه با خبرنگاران استرالیایی و در زمان عرضه هاچبک لوکس کمپانی در هلند گفته است.


واگنر گفته است:

من به شما این اطمینان را می‌دهم که تمامی نسخه‌های این پلتفرم حداقل 8 نسخه و همگی برجسته خواهند بود.خب انتظار چه چیزی را باید داشته باشیم؟ علاوه بر نسخه هاچبک شاهد عرضه سدان A کلاس هم خواهیم بود که این خودرو دارای همان پلتفرم دیفرانسیل جلو خواهد بود.


نسل جدید کراس اوور GLA، کوپه چهار درب CLA و مینی ون B کلاس نیز در حال توسعه بوده و به این لیست باید خودروی جعبه‌ای شکل GLB را نیز اضافه کنیم که کاربردی‌تر از GLA خواهد بود.


جمع خودروهای یاد شده به 6 دستگاه می‌رسد که همه آن‌ها بر پایه این پلتفرم مدولار ساخته می‌شود و هفتمین خودرو نیز می‌تواند نسخه شوتینگ بریک از CLA جدید باشد. البته از آنجایی که نسخه استیشن نسل جدید برادر بزرگ‌تر یعنی CLS تولید نخواهد شد بنابراین احتمال عدم عرضه این نسخه از CLA نیز وجود دارد.


دیگر نامزد احتمالی نیز A کلاس کوپه است. زمانی که از واگنر درباره این خودرو پرسیده شده او گفته که به حدس زدن ادامه دهید.

نسخه استیشن A کلاس هاچبک یک گزینه احتمالی دیگر است زیرا نسخه طویل‌تر A کلاس سدان تنها در بازار چین عرضه خواهد شد.


درحالی‌که هر سناریویی در موعد کنونی محتمل به نظر می‌رسد اما برخی نسخه‌ها قطعاً هیچ شانسی برای تولید ندارند که از جمله آن‌ها می توان به CLA کوپه و کانورتیبل و نسخه روباز A کلاس اشاره کرد.+ 0
مخالفم - 0
منبع: https://www.pedal.ir/بنز/محصولات-کامپکت-جدید-مرسدس-بنز/

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کدجدید