اخبار و مقالات صنعت

سوپرمینی میتسوبیشی کلت احیا می‌شود

کد مطلب: 142119
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ۲۱:۴۵
بازدید: 34
پرینت
ایمیل

تاریخ:

میتسوبیشی با پیوستن به اتحاد رنو-نیسان هم‌اکنون در حال احیای نام کلت در کلاس هاچبک‌های کلاس B می‌باشد.


اگر این خودرو چراغ سبز تولید را دریافت کند ظرف 5 سال آینده وارد بازار خواهد شد. به منظور توجیه هزینه‌های تولید این خودرو باید فروش سالانه آن در سراسر جهان بیش از 100 هزار دستگاه باشد.


در حقیقت میتسوبیشی به حدی درباره کلت جدی است که مدیر فروش و بازاریابی این برند در نمایشگاه خودروی ژنو تأیید کرده شرکت در حال کار روی چنین خودرویی است. آقای کارتیر گفته است:

این سؤالی است که ما نیاز به پرسیدن آن داریم. زمانی که نام کلت را می‌بینیم باید از همخوانی آن با سبد محصولاتمان مطمئن شویم.


با این وجود نام کلت تنها یکی از سه انتخاب ممکن در زمان تولید یک سوپرمینی است اما با توجه به اینکه نام کلت آخرین بار در سال 2012 بکار رفت و پس از آن میراژ تولید شد بنابراین احتمال استفاده از این نام بسیار بالاست.


انتظار می‌رود زیرساخت این خودرو پلتفرم نسل جدید رنو کلیو که اواخر امسال عرضه خواهد شد باشد. به عنوان نتیجه هر دو خودرو دارای پلتفرمی مشترک با نیسان میکرا خواهند بود.


همچنین شایعاتی مبنی بر استفاده از این پلتفرم در برند داچیا نیز وجود دارد. گفته می‌شود اولین محصول استفاده کننده از این ساختار در اواخر سال 2019 یا اوایل سال 2020 در بازارهای آسیایی عرضه خواهد شد.+ 0
مخالفم - 0
منبع: https://www.pedal.ir/میتسوبیشی/تولید-دوباره-میتسوبیشی-کلت/

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کدجدید
آگهی های سایت تجهیزات