اخبار و مقالات صنعت

درنده وحشی مک لارن: 570GT کربن بلک MSO

کد مطلب: 142125
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۵
بازدید: 27
پرینت
ایمیل

تاریخ:

بخش خودروهای سفارشی مک لارن یعنی MSO این بار مدل سری اسپورت 570GT را برای خاص‌تر کردن انتخاب کرده و رنگ بدنه کربن بلک سفارشی را بکار برده است. سیستم اگزوز اسپورت تیتانیومی و پکیج هندلینگ نیز باعث خاص‌تر شدن هرچه بیشتر این خودرو شده‌اند.


تنها 100 دستگاه از این خودروی ویژه تولید خواهد شد و بهای پایه هرکدام 179950 پوند می‌باشد. تحویل اولین نسخه‌ها از تابستان سال میلادی جاری آغاز خواهد شد.


با نگاه به بدنه 570GT سفارشی شاهد جایگزین شدن قطعات تیره پالادیم استاندارد با قطعات خاص MSO خواهید بود. از جمله این قطعات می‌توان به اسپلیترهای جلو و عقب، رکاب‌های جانبی و ورودی‌های هوا اشاره کرد. به منظور تکمیل احساس زیبایی‌شناسی، MSO رینگ‌های دیاموند بلک براق با کالیپرهای مشکی و ترمزهای سرامیک کربنی را روی این خودرو نصب کرده است.


MSO کابین را دستخوش تغییر کرده و شاهد اضافه شدن تریم بلک کالکشن شامل چرم مشکی و همچنین عناصر آلکانترای مشکی روی تونل مرکزی، پانل پشت آمپرها، پوشش سقف، غربیلک فرمان و بخش اطراف بلندگوها هستیم. به همین منوال صندلی‌های گرم شونده و برقی حافظه‌دار نیز دارای چرم خاص و لوگوی منحصربه‌فرد MSO روی پشت‌سری‌ها هستند.


از دیگر ویژگی‌های این خودرو می‌توانیم به کلید استارت MSO، پلاک سفارشی زیر کنسول مرکزی و سقف پانورامیک با شیشه دودی فیلتر کننده ماورا بنفش اشاره کنیم. البته سقف پانورامیک را می‌توان با نسخه سفارشی الکتروکرومیک 4750 پوندی جایگزین کرد.


در کل 570GT MSO بلک کالکشن شامل پکیج GT هم هست که شامل دوربین عقب، افزایش ارتفاع خودرو، ستون فرمان با تنظیم برقی و سیستم صوتی Bowers & Wilkins با 12 بلندگو می‌باشد.


راب ملویل مدیر طراحی مک لارن می‌گوید:

رنگ مشکی با ظرافت، قدرت و شخصیت همراه بوده و همچنین تِم رازآلودی را ایجاد می‌کند. نتیجه نهایی به دست آمده همچنان به ماهیت لوکس 570GT وفادار بوده اما با استفاده از آپشن های جدید MSO شخصیت اسپورت این خودرو را چند پله ارتقا داده‌ایم. مطمئن هستم این تغییرات با استقبال خریداران همراه خواهند شد.+ 0
مخالفم - 0
منبع: https://www.pedal.ir/مک-لارن/مک-لارن-570gt-کربن-بلک-mso/

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کدجدید
آگهی های سایت تجهیزات