اخبار و مقالات صنعت

سرمایه‌گذاری سنگین ماهیندرا برای ورود به آمریکا

کد مطلب: 144175
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰
بازدید: 26
پرینت
ایمیل

ماهیندرای هند! تا همین چند سال پیش افراد بسیاری این خودروساز را نمی‌شناختند اما هم‌اکنون کاملاً اسم و رسمی به هم زده‌اند. این غول خودروسازی آسیایی می‌تواند به منظور ورود به بازار خودروی آمریکا حدود 1 میلیارد دلار هزینه کند.


این کمپانی حدود 230 میلیون دلار در سه کارخانه در دیترویت سرمایه‌گذاری خواهد کرد. این تأسیسات از مرکز لجستیک، پیش‌تولید و مهندسی تشکیل شده و همچنین یک خط تولید نیز در آبرن هیلز میشیگان تأسیس خواهد شد.


این تأسیسات بزرگ در ابتدا به ساخت یک آفرود ارزان و خشن با نام روکسور خواهد پرداخت. در آینده نیز ماهیندرا تلاش خواهد داشت تا خودروهای متنوع دیگری برای این بازار بزرگ بسازد. نهایتاً این پروژه‌ها باعث سرمایه‌گذاری 600 میلیون دلاری بیشتر و خلق حدود 400 شغل خواهند شد.


ماهیندرا به همراه چهار شرکت تولید خودروی خود در حال رقابت برای عقد قرارداد 6 میلیارد دلاری با سرویس پستی آمریکا به منظور طراحی و تولید خودروهای حمل محموله‌های پستی می‌باشد.

مدیر اصلی ماهیندرا درباره تصمیمات این کمپانی گفته است:

منطقه موتور سیتی از دیدن اینکه یکی از کمپانی‌های بزرگ به اینجا آمده خوشحال بوده زیرا این اتفاق خیلی رخ نمی‌دهد.

ماهیندرا در اندیشه گسترش هرچه بیشتر فعالیت‌های خود بوده و پیش از این شرکت‌هایی همچون سانگ یانگ موتور کره و استودیوی طراحی ایتالیایی پینین فارینا را به تملک خود درآورده است. ماهیندرا و فورد با همکاری همدیگر یک شاسی‌بلند میدسایز را توسعه خواهند داد.+ 0
مخالفم - 0
منبع: https://www.pedal.ir/سایر-خودروهای-آسیایی/سرمایه‌گذاری-ماهیندرا-بازار-آمریکا/

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کدجدید
آگهی های سایت تجهیزات