اخبار و مقالات صنعت

وقتی ترامپ لیموزین خود را به رخ اون می‌کشد!

کد مطلب: 145155
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۵۰
بازدید: 31
پرینت
ایمیل

تاریخ:

گفت‌وگوهای تاریخی رئیس‌جمهور آمریکا و کره شمالی قطعاً مهم بوده اما علیرغم اهمیت تاریخی یاد شده، این موضوع ربطی به اخبار و مقالات منتشر شده توسط “پدال” ندارد. هرچند زمانی که ترامپ و اون هیولایی را که ترامپ سوارش شده را بررسی می‌کنند ما هم به آن توجه نشان می‌دهیم! در ویدئویی که منتشر شده ترامپ لیموزین ضدگلوله خود را به اون نشان می‌دهد و او مدتی کوتاه توانسته داخل این لیموزین را ببیند.


اگرچه اون اجازه داشته کابین لیموزین ترامپ را ببیند اما اصحاب رسانه خیلی با استقبال تیم حفاظتی ترامپ مواجه نشده و اجازه تصویربرداری از تجهیزات ویژه داخل این خودرو را نداشته‌اند. این تیم حفاظتی خبرنگاران را به کنار هدایت کرده‌اند تا آن‌ها نتوانند تصویری از کابین تهیه کنند. در حرکتی خنده‌دار هم دو نفر از خبرنگاران یکدیگر را هل می‌دهند تا بهتر بتوانند لیموزین ترامپ را ببینند.


به منظور اطمینان از امنیت رئیس‌جمهور آمریکا، اطلاعات بسیاری کمی از این لیموزین در دسترس است. اگرچه ظاهر این خودرو شبیه لیموزین کادیلاک است اما استفاده از شاسی تراک هوی دیوتی باعث استحکام بیشتر آن شده است. وجود مقادیر زیاد متریال حفاظتی باعث شده وزن لیموزین بین 6800 تا 9000 کیلوگرم باشد. شایعاتی هم درباره وجود سیستم آتش‌خاموش‌کن، دوربین دید در شب و… وجود دارد. ظاهراً از نمونه گروه خونی رئیس‌جمهور آمریکا نیز در خودرو کار گذاشته شده است. تجهیزات ارتباطی رمزگذاری شده نیز باعث می‌شوند مکالمات ترامپ در امنیت باشد.تصاویر منتشر شده از سنگاپور نشان می‌دهد که ترامپ هنوز از لیموزین زمان اوباما استفاده می‌کند و شاید حضور در سنگاپور یکی از آخرین سفرهای این هیولا باشد. بنا به گزارش فاکس نیوز، سرویس مخفی آمریکا تلاش دارد از اواخر تابستان سال جاری مدل جدید را به دست ترامپ برساند.

[دانلود ویدئو]+ 0
مخالفم - 0
منبع: https://www.pedal.ir/متفرقه/لیموزین-ترامپ-کیم-جونگ-اون/

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کدجدید
آگهی های سایت تجهیزات