اخبار و مقالات صنعت

بنتلی بنتایگا اسپید، جانوری کاملاً متفاوت!

کد مطلب: 145166
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۲۰
بازدید: 33
پرینت
ایمیل

تاریخ:

از زمان معرفی در حدود 2 سال پیش، اولین شاسی‌بلند بنتلی با پیشرانه 12 سیلندر خود سر و صدای زیادی به پا کرده است. مشتریان پولدار می‌توانند بنتایگا را با پیشرانه 8 سیلندر بنزینی و یک قلب آهنین دیزلی نیز بخرند و حتی نسخه 6 سیلندر الکتریکی شده آن نیز در دسترس است. این خانواده در آینده پرجمعیت‌تر نیز می‌شود زیرا نسخه متفاوتی از قدبلند گران‌قیمت بریتانیایی نیز در راه است.

رندر بنتلی بنتایگا اسپید کوپه

مدیر طراحی بنتلی تولید نسخه سریع‌تر از بنتایگا با نام اسپید را تأیید کرده است. این خبر اساساً سال 2016 به بیرون درز کرده بود اما هم‌اکنون می‌دانیم شاسی‌بلند پرفورمنس و لوکس بنتلی در حال توسعه بوده و از نظر طراحی تغییرات بزرگی خواهد داشت. این مدیر ارشد می‌گوید بنتایگا هم چنین تغییرات مورد انتظار از مدل‌های اسپید را به همراه خواهد داشت.


البته Stefan Sielaff به این نکته اشاره نداشته که پیشرانه 12 سیلندر 6 لیتری بای توربو قدرت بیشتری نسبت به خروجی 600 اسب بخاری و گشتاور 900 نیوتون متری فعلی خواهد داشت. این افزایش قدرت باعث خواهد شد شتاب بنتلی بنتایگای اسپید در مقایسه با رکورد 4.1 ثانیه‌ای فعلی بهبود یابد. همچنین افزایش اندک سقف سرعت نیز محتمل است بنابراین انتظار داریم نسخه قوی‌تر بنتایگا به راحتی از حداکثر سرعت 301 کیلومتر در ساعتی نسخه استاندارد 12 سیلندر عبور کند.


هنوز مشخص نیست که پرچم‌دار جدید بنتایگا را چه زمانی خواهیم دید اما با عرضه دو نسخه بنزینی 8 سیلندر و پلاگین هیبریدی در سال جاری، احتمالاً نسخه اسپید حداقل تا سال آینده در دسترس نخواهد بود. دیگر محصولات بنتلی پیش از پایان دهه میلادی جاری معرفی خواهند شد. این خودروها شامل نسل بعدی کانتیننتال GTC و فلایینگ اسپور هستند. همچنین گفته شده نسل جدید مولسان اوایل سال 2020 معرفی می‌شود و شاید از پیشرانه احتراق داخلی عادی استفاده نکند.+ 0
مخالفم - 0
منبع: https://www.pedal.ir/بنتلی/مشخصات-بنتلی-بنتایگا-اسپید/

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کدجدید
آگهی های سایت تجهیزات