اخبار و مقالات صنعت

قیمت ارز و سکه

دلار: ۳,۸۹۲ تومان
یورو: ۴,۶۸۸ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۳۷,۰۰۰ تومان
یک گرم طلای 18 عیار : ۱۲۰,۱۶۰ تومان

نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی استانبول

کد مطلب: 3501
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۲ ۱۵:۱۳
بازدید: 5137
پرینت
ایمیل
نمایشگاه بسته بندی ترکیه

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی استانبول EURASIA PACKAGING 2013 ISTANBUL  از تاریخ ۱۵ – ۱۲ ۲۰۱۳ SEP در مرکز نمایشگاهی تویاپ ترکیه برگزار خواهد شد .

شرکت نمایشگاهی تویاپ ترکیه با همکاری شرکت ASD  و انجمن صنایع بسته بندی ترکیه و شرکت نمایشگاهی Reed انگلیس ، این نمایشگاه را در فضایی بالغ بر ۹۰۰۰۰ متر مربع برنامه ریزی نموده و به اجرا در خواهد آورد . در این نمایشگاه طی سالهای گذشته ( ۲۰۱۲ ) بیش از ۵۰۰۰ شرکت کننده خارجی اقدام به خرید ، عقد قرارداد های تجاری و بازدید بعمل آورده اند . بخشهای متنوع و مختلفی در نمایشگاه بسته بندی استانبول وجود دارد که می توان به : ماشین آلات بسته بندی ، قطعات مرتبط با مشاین آلات بسته بندی ، تکنولوژی در صنعت بسته بندی ، مواد اولیه بسته بندی ، بسته بندی در صنعت های مختلف ( داروسازی ، محصولات صنعتی کوچک و بزرگ ، کارتن سازی ، بسنه بندی مواد زباله و بازیافتنی و غیره …) اشاره کرد .
طی گزارش شرکت نمایشگاه تویاپ ترکیه در سال ۲۰۱۲ حدود ۴۲۱۱۸ نفر بازدید کننده داخلی و ۵۰۲۶ نفر بازدید کننده خارجی از ۹۲ کشور جهان از نمایشگاه فوق بازدید بعمل آورده اند که بیشترین تعداد بازدید کننده از ایران به ثبت رسیده است .
ترکیه یکی از پیشرفته ترین کشورهای منطقه در صنعت بسیته بندی می باشد که ایران می تواند رقیب مهم و تاثیر گذاری در این صنعت در منطقه و اوراسیا برای ترکیه به حساب آید .
همزمان با این نمایشگاه هشتمین نمایشگاه تکنولوژی مواد غذایی و نوشیدنی ، ایمنی مواد غذایی ، افزودنی ها، سیستم هوادهی و خنک کننده ، سیستم های انبارداری و حمل و نقل iSTANBUL FOOD-TECH 2013برگزار خواهد شد .
 
منبع خبر : سایت آهنگ پرواز (تور نمایشگاهی)


+ 0
مخالفم - 0

اخبار و مطالب تصادفی:


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کدجدید