اخبار و مقالات صنعت

قیمت ارز و سکه

دلار: ۳,۸۹۲ تومان
یورو: ۴,۶۸۸ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۳۷,۰۰۰ تومان
یک گرم طلای 18 عیار : ۱۲۰,۱۶۰ تومان

تولد دوباره صنعت نساجی در کارولینای شمالی

کد مطلب: 3650
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۶:۳۴
بازدید: 3965
پرینت
ایمیل

اختصاصی سایت صنعت- برای قرن ها صنایع نساجی بخش بسیار مهمی از اقتصاد کارولینای شمالی را در بر می گرفت. اما در اوایل سده ی ۲۰۰۰ این صنعت به دلیل برون سپاری و اتوماسیون دچار ضربه ی بزرگی شد.

تولد دوباره صنعت نساجی در کارولینای شمالی

اما امروزه این صنعت دوباره جان گرفته و و به تولید انواع منسوجات می پردازد. در واقع بر خلاف باور عموم این صنعت هیچ گاه در کارولینا از بین نرفت بلکه در طول چند قرن گذشته تغییر شکل داد و از نظرها پنهان ماند.

در اوایل این هفته بلانتون گادفری، رئیس دانشکده ایالتی نساجی NC ، و رابرت نیوتن، مدیر فیلم مستند هنوز ایستاده در این مورد بیان کردند: داستانهای واقعی از صنایع نساجی NC  در کارولینای شمالی، حقایق برجسته ای هستند که در مورد صنایع نساجی این کشور  بحث می کنند. به دور از تفکرات عموم  صنایع نساجی کارولینای شمالی نمرده است بلکه در مدت دو دهه تغییر شکل داده و امروز بسیار خلاقانه تر از دو دهه ی قبل است. در این کشور به تازگی فناوری انحصاری پارچه های ضد میکروبی و تکنولوژی یکپارچه سازی و فرمولاسیون فیبر که ترکیب یک ماده افزودنی ضد میکروبی در فیبر و نخ برای حفاظت از تخریب پارچه می باشد، ثبت اختراع شده است. لیزا گریم مدیر عامل شرکت دراهام  به مصاحبه کنندگانش در این خصوص گفت  که شرکتشان تصمیم دارد با توجه به تعهدشان در جهت رو به رشدی  در منطقه ای مثلثی حرکت کند.

ترجمه: سایت صنعت www.sanat.me

منبع : redressraleigh.com

موضوع : اخبار صنایع نساجی زیر موضوعات : اخبار صنعت+ 0
مخالفم - 0

اخبار و مطالب تصادفی:


تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کدجدید